Qera, Apartament 2+1, Brryli, 500 Euro

 • € 500
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Brryli, 500 Euro
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, Brryli, 500 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Brryli, Rruga Endri Keko

•E mobiluar

• Kati 4

• Pallat i Ri

•500 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadministruar me siperfaqe 80 m².Ambienti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes, ambienti gatimit,2 dhoma gjumi, kuzhina, dhe tualeti. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Apartamenti eshte i lire me 1 Korrik.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 17 Maj, 2024 në 9:56 am Përditësuar 13 Qershor, 2024 at 2:57 pm
 • ID e pronës: MRE-47768
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Brryli/Rruga Bardhyl

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257