Qera, Apartament 2+1, Brryli, 500 Euro

 • € 500
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, Brryli, 500 Euro

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1 Brryli, 500 euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Brryli

• i mobiluar

• Kati 5

• pallat ekzitues

•  500 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati ekzitues me siperfaqe 76m² tek Brryli. Apartamenti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, kuzhina bashke me ambientin e ndenjes, dhe nje tualet. Eshte totalisht e mobiluar dhe me te gjitha pajisjet elektroshtepiake te nevojshme. Ka afer dy linja urbani : Unazen dhe Porcelanin.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 10:45 am
 • ID e pronës: MRE-14973
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronës: 75 m²
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Brryli/Rruga Brdhyl

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521