Qera, Apartament 2+1, Casa Italia, 350 Euro/Muaj

 • € 350
Rruga 29 Nëntori, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Casa Italia, 350 Euro/Muaj
Rruga 29 Nëntori, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Apartament 2+1,Casa Italia, 350 Euro/Muaj

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Casa Italia

• Pjeserisht  e mobiluar

• Kati 4

• Pallat i Ri

• 💶 350 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 100 m² dhe gjendet në katin 4 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet pjeserisht i mobiluar  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori,  2 tualete dhe ballkoni.

Lirohet ne date 4 Prill.

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 26 Mars, 2024 në 3:53 pm Përditësuar 26 Mars, 2024 at 4:06 pm
 • ID e pronës: MRE-36944
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Zone Periferike/Aeroport
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga 29 Nëntori, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
+355692040521