Qera, Apartament 2+1, Casa Italia , 450 Euro/Muaj

 • € 450
Rruga Allaman Dervishi, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1047, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, Casa Italia , 450 Euro/Muaj

Rruga Allaman Dervishi, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1047, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Casa Italia, 450  euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: kompleksi Garden city ,tek terminali jugut , perballe casa italia.I mobiluar
Kati 2
Pallat i Ri
Cmimi 450 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 98m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te Ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Stacioni autobuzit 100 m larg , parkim falas Për 2-3 makina

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Shkurt, 2024 në 10:17 am Përditësuar 8 Shkurt, 2024 at 1:27 pm
 • ID e pronës: MRE-29890
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronës: 98 m²
 • Sip. totale: 98 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Allaman Dervishi, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1047, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Ersida Sykaj
 • Ersida Sykaj
Whatsapp +355694010930