Qera, Apartament , 2+1, Don Bosko , 400 euro

 • € 400/euro
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Okazion
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 400/euro

PĂ«rshkrimi

Qera, Apartament , 2+1, Don Bosko , 400 euro

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Don Bosko
 • I mobiluar
 • Kati 2
 • Pallat
 • đź’¶ 400 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera  apartament 2+1, me një sipërfaqe 70m² dhe gjendet në katin e 2 banim të një oallati. Apartamenti ka organizim shume të mirë, eshtë i mobiluar ne mënyre modeste dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhomat e gjumit dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronĂ«s: MRE-8694
 • Çmimi: € 400/euro
 • Sip. e pronĂ«s: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Garazhe: 70
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Don Bosko, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 11, TiranĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Don Bosko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Agjent Imobiliar
 • Agjent Imobiliar