Qera, Apartament 2+1, Don Bosko, 500 Euro

 • € 500
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Don Bosko, 500 Euro
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1,Don Bosko, 500 Euro/muaj

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Don Bosko, prane Bujtina e Gjelit

• E mobiluar

• Kati i 7

• Pallat i ri

• 500 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 7 te nje pallati me siperfaqe 72m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina  dhe dhoma e ndenjes ,1 tualet. Apartamenti jepet i mobiluar . Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 14 Maj, 2024 në 12:34 pm Përditësuar 14 Maj, 2024 at 12:34 pm
 • ID e pronës: MRE-47203
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 72 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134