Qera, Apartament 2+1, Don Bosko , 500 euro

 • € 500/euro
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Rented

Qera, Apartament 2+1, Don Bosko , 500 euro

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 500/euro

PĂ«rshkrimi

Qera, Apartament 2+1, Don Bosko , 500 euro

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: rruga Don Bosko
 • I mobiluar
 • Kati 3 me ashensor
 • Pallat I ri
 • đź’¶ 500 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 95m² dhe gjendet në katin e 3 banim të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë,  eshte I mobiluar me cmimin 500 euro.

Përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit,2 dhomat e gjumit dhe  tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 12:13 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-8556
 • Çmimi: € 500/euro
 • Sip. e pronĂ«s: 95 m²
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Don Bosko, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 11, TiranĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Don Bosko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257