Qera, Apartament 2+1, Don Bosko, 600 Euro

 • € 600
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Don Bosko, 600 Euro
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1,Don Bosko, 600 Euro/muaj

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Prane Spar

• E mobiluar

• Kati 0

• Pallat ekzistues

• 600 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 0 te nje pallati ekzistues me siperfaqe 90m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina  dhe dhoma e ndenjes ,1 tualet. Apartamenti jepet i mobiluar . Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 27 Maj, 2024 në 10:15 am Përditësuar 27 Maj, 2024 at 11:04 am
 • ID e pronës: MRE-49080
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Don Bosko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134