Qera, Apartament 2+1, Don Bosko , 600 Euro

 • € 600
Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Don Bosko , 600 Euro
Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 600

PĂ«rshkrimi

Qera, Apartament 2+1, Don Bosko , 600 euro

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Don Bosko
 • I mobiluar
 • Kati 4 me ashensor
 • Pallat I ri
 • đź’¶ 600 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 117m² dhe gjendet në katin e 4 banim të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë,  eshte I mobiluar me cmimin 600 euro.

Përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit,2 dhomat e gjumit tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 21 Shtator, 2023 në 1:06 pm Përditësuar 3 Korrik, 2024 at 3:40 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-17172
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 117 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • TĂ« gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Don Bosko, Brraka, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Don Bosko

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134