Qera, Apartament 2+1, Fiori Di Bosko, 600 Euro/Muaj

 • € 600
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, Fiori Di Bosko, 600 Euro/Muaj

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Fiori Di Bosko, 600 Euro/Muaj.

 

Tipologjia 2+1

Adresa: Fiori Di Bosco
I mobiluar
Kati 1
Pallat I Ri
Cmimi 600 euro/muaj

Lirohet ne 18 janar.

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati  te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, 2 tualet dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Janar, 2024 në 1:36 pm Përditësuar 5 Janar, 2024 at 3:29 pm
 • ID e pronës: MRE-24595
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257