Qera, Apartament 2+1, Fresk , 288 euro

 • € 288
Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Rented

Qera, Apartament 2+1, Fresk , 288 euro

Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 288

PĂ«rshkrimi

Qera, Apartament 2+1, Fresku , 288 euro

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Muhamet Deliu , Fresku
 • I mobiluar
 • Kati 5 banim
 • Pallat
 • đź’¶ 288 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 108m² dhe gjendet në katin e 5 banim të një pallati. Apartamenti ka organizim shume të mirë, eshtë i mobiluar ne mënyre modeste dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2dhomat e gjumit dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 12:27 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-8451
 • Çmimi: € 288
 • Sip. e pronĂ«s: 108 m²
 • Sip. totale: 108 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Fresku/Linze

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257