Qera, Apartament 2+1, Fresk, 380 euro/muaj

 • € 380
Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Fresk, 380 euro/muaj
Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 380

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje Private 2+1, Fresk, 380 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Fresk Pike Referimi: Afer Restorant Freskut
 • I mobiluar
 • Kati 2
 • Hyrje Private
 • Cmimi 380 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 2+1, me një sipërfaqe prej 110m² dhe gjendet në katin e 2 të një shtepie private. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualet dhe mundesi parkimi.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 12 Qershor, 2024 në 2:12 pm Përditësuar 12 Qershor, 2024 at 2:22 pm
 • ID e pronës: MRE-51625
 • Çmimi: € 380
 • Sip. e pronës: 110 m²
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Fresku/Linze

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
+355692040256