Qera, Apartament 2+1, Fresk, 400 Euro

 • € 380
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, Fresk, 400 Euro

Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 380

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, Fresk,400 Euro /muaj

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Fresk, Prane Restorant Muraga

• E mobiluar

• Kati i 4 me ashensor

• Pallat i ri

• 400 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri me siperfaqe 89 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina dhe nje tualet. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 17 Janar, 2024 në 12:30 pm Përditësuar 12 Shkurt, 2024 at 2:56 pm
 • ID e pronës: MRE-26108
 • Çmimi: € 380
 • Sip. totale: 89 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121