Qera, Apartament 2+1, Fresk  450  euro/muaj

 • € 450
Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Fresk  450  euro/muaj
Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Fresk  450  euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: rruga e Dajtit,prane shkolles British School
I mobiluar
Kati
Pallat i Ri me ashensor
Cmimi 450 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati i ri . Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, nje dhoma gjumi,  tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 29 Janar, 2024 në 3:07 pm Përditësuar 29 Janar, 2024 at 3:07 pm
 • ID e pronës: MRE-28228
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Morina 02
 • Morina 02
+355694050135