Qera, Apartament 2+1, Fresku , 400 euro

 • € 400/euro
Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Rented

Qera, Apartament 2+1, Fresku , 400 euro

Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 400/euro

PĂ«rshkrimi

Qera, Apartament 2+1, Fresku , 400 euro

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Aleksander Moisiu
 • I mobiluar
 • Kati 2 banim
 • Pallat I ri
 • đź’¶ 400 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 60m² dhe gjendet në katin e 2 banim të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, eshtë i mobiluar ne mënyre modeste dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit,2 dhomat e gjumit dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 12:24 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-8530
 • Çmimi: € 400/euro
 • Sip. e pronĂ«s: 60 m²
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Kinostudio, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 4, TiranĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Fresku/Linze

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257