Qera, Apartament 2+1, Fusha Aviacionit, 600 Euro

 • € 600
Dhora Leka, Rruga e Dafinave, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Fusha Aviacionit, 600 Euro
Dhora Leka, Rruga e Dafinave, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, Fusha Aviacionit, 600 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: prane shkolles Dhora Leka

•I mobiluar

• Kati i 3

• Pallat i ri

•600 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri me siperfaqe 90 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhome gjumi, kuzhina, dhe 1 tualet. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Qershor, 2024 në 10:00 am Përditësuar 12 Qershor, 2024 at 10:00 am
 • ID e pronës: MRE-51526
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Dhora Leka, Rruga e Dafinave, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
Whatsapp +355694050134