Qera, Apartament 2+1, Harry Fults, 500  euro/muaj

 • € 500
Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, Harry Fults, 500  euro/muaj

Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Harry Fults, 500  euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa: Rruga Asim Vokshi
I mobiluar
Kati 5
Pallat Egzistues
Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 75m² dhe gjendet në katin e 5  të një pallati egzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 8 Janar, 2024 në 10:41 am Përditësuar 8 Janar, 2024 at 10:43 am
 • ID e pronës: MRE-24837
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko, Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 5
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127