Qera, Apartament 2+1, Harry Fultz, 600 Euro

 • € 600
Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Harry Fultz, 600 Euro
Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, Harry Fultz, 600 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Perballe Harry Fultz

•I mobiluar

• Kati 3

• Pallat ekzistues

•600 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 3 te nje pallati me siperfaqe 80 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhome gjumi, kuzhina, dhe 1 tualet. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 3 Korrik, 2024 në 10:28 am Përditësuar 3 Korrik, 2024 at 10:28 am
 • ID e pronës: MRE-54096
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
Whatsapp +355694050134