Qera, Apartament 2+1, ish Parku , 450 euro

 • € 450/euro
Ish-Parku i Autobuzave, Rruga Dëshmorët e Fekenit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera Rented

Qera, Apartament 2+1, ish Parku , 450 euro

Ish-Parku i Autobuzave, Rruga Dëshmorët e Fekenit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 450/euro

PĂ«rshkrimi

Qera, Apartament 2+1, ish Parku , 450 euro

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Ndre Mjeda (ish parku )
 • I mobiluar
 • Kati 1 – ka ashensor
 • Pallat
 • đź’¶ 450 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 85m² dhe gjendet në katin e 1 banim të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, eshtë i mobiluar ne mënyre modeste dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit,2 dhomat e gjumit, 2tualete , 1 ballkon dhe vendparkim.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 12:24 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-8537
 • Çmimi: € 450/euro
 • Sip. e pronĂ«s: 85 m²
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Ish-Parku i Autobuzave, Rruga DĂ«shmorĂ«t e Fekenit, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 7, TiranĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257