Qera, Apartament 2+1, Kethesa Kamzes, 500 euro/muaj

 • € 500
Rruga Kastriotët, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Kethesa Kamzes, 500 euro/muaj
Rruga Kastriotët, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Kethesa Kamzes, 500 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Kastriotet Pike Referimi: Terminali Jug-Veri
 • E mobiluar
 • Kati 4
 • Pallat i Ri
 • Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera Apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 115m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet  I  mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualet.

MUNDESI PARKIMI

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 24 Qershor, 2024 në 10:27 am Përditësuar 24 Qershor, 2024 at 10:27 am
 • ID e pronës: MRE-52972
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 115 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kamez/Paskuqan/Babrru
 • Kati: 4
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Kastriotët, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127