Qera, Apartament 2+1, Kinostudio, 300 euro – 400 euro

 • € 300/euro
Kinostudio, Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
Qera Rented

Qera, Apartament 2+1, Kinostudio, 300 euro – 400 euro

Kinostudio, Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • € 300/euro

Përshkrimi

Qera, Apartament 2+1, Kinostudio, 300 euro – 400 euro

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: RrugaAleksander Moisiu, Kinostudio
 • Bosh ose I mobiluar
 • Kati 5 me ashensor
 • Pallat I ri
 • 💶 300 euro – 400 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 95m² dhe gjendet në katin e 5 banim të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, aktualisht eshte bosh me cmimin 300 euro ose e mobiluar me cmimin 400 euro.

Përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit,2 dhomat e gjumit dhe 2 tualete.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 9 Tetor, 2023 at 1:48 pm
 • ID e pronës: MRE-8548
 • Çmimi: € 300/euro
 • Sip. e pronës: 95 m²
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Adresa Kinostudio, Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257