Qera, Apartament 2+1, Kinostudio , 330 Euro

 • € 330
Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, Kinostudio , 330 Euro

Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 330

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1,Kinostudjo,  330  euro/muaj.

Tipologjia 2+1

Adresa:Tek Fresku

I mobiluar

Kati 6

Pallat i vjeter

Cmimi 330 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 120m² dhe gjendet në katin e 6 të një pallati ekzistus. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet   i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti ,dhe 3 ballkone.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 14 Dhjetor, 2023 në 10:40 am Përditësuar 16 Dhjetor, 2023 at 3:15 pm
 • ID e pronës: MRE-23169
 • Çmimi: € 330
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 6
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121