Qera, Apartament 2+1+2+Blk, Kinostudio, 400 Euro/Muaj

 • € 400
Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2+Blk, Kinostudio, 400 Euro/Muaj
Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina jep me Qera, Apartament 2+1+2+Blk, 400 euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Kinostudio, pas Policise Rrugore

• Kati 6

• Pallat i ri

• 400 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Agjencia Imobiliare Morina Jep me qera apartament 2+1+2+Blk me nje siperfaqe totale prej 110 m². Apartamenti gjendet ne katin e 6 te nje pallati te ri. Apartamenti jepet teresisht i mobiluar dhe eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit, 2  dhomat e gjumit, 2 tualete dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 3 Maj, 2024 në 1:54 pm Përditësuar 3 Maj, 2024 at 2:00 pm
 • ID e pronës: MRE-45504
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134