Qera, Apartament 2+1, Kinostudio, Delta Residence, 450 Euro

 • € 450
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, Kinostudio, Delta Residence, 450 Euro

 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina jep me Qera, Apartament 2+1, Delta Residence, 450 euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Aleksander Moisiu, Rrethrrotullimi i Kinostudios

• Kati 6

• Pallat i ri

• 450 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Agjencia Imobiliare Morina Jep me qera apartament 2+1 me nje siperfaqe totale prej 100 m². Apartamenti gjendet ne katin e 6 te Kompleksit Delta Residence ne Rrugen Aleksander Moisiu, prane Rrethrrotullimit te Kinostudios. Apartamenti ofrohet i mobiluar me te gjitha kushtet dhe eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 21 Dhjetor, 2023 në 2:56 pm Përditësuar 21 Dhjetor, 2023 at 2:56 pm
 • ID e pronës: MRE-23745
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe

Adresa

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257