Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Arlis Farmacia 10, 500 euro/muaj

 • € 500
Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Arlis Farmacia 10, 500 euro/muaj
Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Arlis, Farmacia 10, 500 Euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Kompleksi Arlis Pike Referimi: Farmacia 10
 • Bosh
 • Kati 9
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin e 9 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet bosh I pa mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 17 Maj, 2024 në 2:51 pm Përditësuar 17 Maj, 2024 at 3:05 pm
 • ID e pronës: MRE-47878
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 9
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934