Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Delijorgji , 850 Euro

 • € 850
Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Delijorgji , 850 Euro
Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • € 850

PĂ«rshkrimi

Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Delijorgji , 850euro

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Kompleksi Delijorgji
 • I mobiluar
 • Kati 4, kati 1 banim
 • Apartament
 • đź’¶ 850euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me apartament 2+1, me një sipërfaqe 80m² dhe gjendet në katin e 4. Shtepia ka organizim shume të mirë, ka orientim nga jugu, eshtë e mobiluar dhe përbëhet nga  dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi dhe tualeti. Mundesi parkimi 100 euro extra. APARTAMENTI ESHTE I PABANUAR ME PARE!!!

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 11 Korrik, 2024 në 10:37 am Përditësuar 11 Korrik, 2024 at 10:37 am
 • ID e pronĂ«s: MRE-55169
 • Çmimi: € 850
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • TĂ« gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: **
 • Adresa Kompleksi Delijorgji, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
Whatsapp +355694050134