Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Golden Park, 650  euro/muaj

 • € 650
Rruga Bedri Karapici, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Golden Park, 650  euro/muaj

Rruga Bedri Karapici, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • € 650

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera,Apartament 2+1, Kompleksi Golden Park,650  euro/muaj

 

Tipologjia 2+1

Adresa: Rruga Bedri Karapici

I mobiluar

Kati 6

Pallat i Ri

Cmimi 650 euro/muaj

 

 

 

 

Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 95m² dhe gjendet në katin e 6 të një pallati te Ri. Apartmenti eshte i mobiluar ne stil modern me paisje te reja dhe teper cilesore.
Furre, pianure, frigorifer i markes italiane Smeg,
Lavastovilje dhe lavatrice markes gjermane AEG,
TV 55 inch i markes LG,
Sistem kondicionimi Daikin,
Hidrosanitaret te markes Italiane Paini,
Sistem elektrik teper cilesor i markes Scheinder,
Te gjitha jane te kategorise A+++,
Parket laminat shume cilesor AC5 3D i markes gjermane me te madhe ne Europe” Classen “,
3 dyshek te markes italiane Magniflex,
Divani i markes italiane Alpa Salotti, model teper i rehatshem dhe shume lehte i pastrueshem.
Apartamenti ka disa vepra arti te realizuar pikture ne mure dhe pikture ne telajo. Apartamentit ka gjithcka qe ju duhet dhe i mobiluar me projekt dhe i ndjekur me detaje nga pronari.

Apartamenti organizohet ne : soxhorno dhe ambienit i kuzhines, 2 dhoma gjumi, korridor shperndares, tualet, 2 ballkone.
Apartamenti disponon dhe dy poste parkimi me qepen me cmim extra.

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Shkurt, 2024 në 11:44 am Përditësuar 16 Shkurt, 2024 at 12:57 pm
 • ID e pronës: MRE-28740
 • Çmimi: € 650
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 6
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Bedri Karapici, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127