Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Panorama, 1000 Euro.

 • € 1,000
Rruga Panorama, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Panorama, 1000 Euro.

Rruga Panorama, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • € 1,000

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1, Kompleksi Panorama, 1000 euro.

•Tipologjia: 2+1+verande
•Adresa: Rruga Panorama.
•I mobiluar
•Kati 2
•Pallat i ri
•💶 1000 euro.

 

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 193 m2, ne katin e 2 ne nje pallati te ri me ashensor ne kompleksin Panorama.
Organizimi i apartamentit behet ne dy dhoma gjumi, dhoma ndenjes,  kuzhina, tualeti dhe veranda. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me punime cilesore  dhe ndodhet ne nje zone me kerkes te larte per banim.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Janar, 2024 në 1:01 pm Përditësuar 9 Janar, 2024 at 1:01 pm
 • ID e pronës: MRE-25083
 • Çmimi: € 1,000
 • Sip. totale: 193 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Panorama, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256