Qera Apartament 2+1, Komuna e Parisit , 500 Euro.

 • € 500
Rruga Liman Kaba, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 2+1, Komuna e Parisit , 500 Euro.
Rruga Liman Kaba, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Komuna e Parisit , 500 Euro.

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Komuna e Parisit, shkolla Fenix

• I mobiluar

• Kati 3

• Pallat i ri

• 💶 500 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin e 3  te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ofrohet teresisht i mobiluar  dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma  gjumi, korridori, dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 11 Mars, 2024 në 1:54 pm Përditësuar 11 Mars, 2024 at 1:54 pm
 • ID e pronës: MRE-34602
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Liman Kaba, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135