Qera, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, 500 euro

 • € 500
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, 500 euro

Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me Qera, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, 500 euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Prane Cristal Center, Komuna e Parisit

• Pjeserisht e mobiluar

• Kati 2

• Pallate i ri

• 500 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor me siperfaqe 88m² prabe Cristal Center, Komuna e Parist. Apartamenti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, kuzhina bashk me dhomen e ndenjes dhe tualeti. A mbjenti eshte pjeserisht i mobiluar.

 

Per informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 4 Korrik, 2023 at 8:13 am
 • ID e pronës: MRE-13020
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronës: 88 m²
 • Sip. totale: 88 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Komuna e Parisit

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521