Qera Apartament 2+1, Komuna e Parisit, 600 Euro.

 • € 600
Kristal Center, Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 2+1, Komuna e Parisit, 600 Euro.
Kristal Center, Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Komuna e Parisit, 600 Euro.

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Tish Daija, prane qendres Kristal

• I mobiluar

• Kati 8

• Pallati Ri

• 💶 600 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 109m² dhe gjendet në katin e 8 te nje pallati te ri. Apartamenti ofrohet teresisht i mobiluar dhe organizohet nga korridori, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit me te gjitha elektroshtepiaket dhe pajisjet e nevojshme per gatimin (furre, pianure, aspirator, lavastovilie, frigorifer, thekese, enet e kuzhines etj.), 2 dhoma gjumi, tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 23 Mars, 2024 në 3:10 pm Përditësuar 23 Mars, 2024 at 3:10 pm
 • ID e pronës: MRE-36568
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 109 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 8
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Kristal Center, Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135