Qera, Apartament 2+1+2, Komuna e Parisit, 650 euro/muaj

 • € 650
Kristal Center, Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2, Komuna e Parisit, 650 euro/muaj
Kristal Center, Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 650

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Kristal Center, 650 Euro/muaj

 • Tipologjia 2+1+2
 • Adresa: Komuna e Parisit Pike Referimi: Kristal Center
 • I mobiluar
 • Kati 3
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 650 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 110m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe 2 tualete.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Korrik, 2024 në 1:07 pm Përditësuar 8 Korrik, 2024 at 1:10 pm
 • ID e pronës: MRE-54862
 • Çmimi: € 650
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: **
 • Adresa Kristal Center, Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Komuna e Parisit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934