Qera Apartament 2+1, Kopshti Botanik , 600 Euro.

 • € 600
Rruga Pinare, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 2+1, Kopshti Botanik , 600 Euro.

Rruga Pinare, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Kopshti Botanik , 600 Euro.

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Kopshti Botanik rruga Pinare, Selite e Vjeter

• I mobiluar

• Kati 3

• Pallat i ri

• 💶 600 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 82m² dhe gjendet në katin e 3  te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ofrohet tereisht i mobiluar me mobilim bashkekohor dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma  gjumi, korridori, dhe tualeti.

Apartamenti eshte i disponueshem ne daten 1 Mars.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 6 Shkurt, 2024 në 3:32 pm Përditësuar 6 Shkurt, 2024 at 3:32 pm
 • ID e pronës: MRE-29612
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 82 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Pinare, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Farke

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135