Qera, Apartament 2+1, Kristal Center, 385 euro

 • € 385/muaj
Kristal Center, Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Rented

Qera, Apartament 2+1, Kristal Center, 385 euro

Kristal Center, Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 385/muaj

PĂ«rshkrimi

Qera, Apartament 2+1, Kristal Center, 385 euro

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Kristal Center
 • I mobiluar
 • Kati 6 banim me ashensor
 • Pallat I ri
 • đź’¶ 385 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 85m² dhe gjendet në katin e 6 banim të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, eshtë i mobiluar ne mënyre modeste dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit,2 dhomat e gjumit dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 9 Tetor, 2023 at 1:49 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-8672
 • Çmimi: € 385/muaj
 • Sip. e pronĂ«s: 85 m²
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • TĂ« gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Adresa Kristal Center, Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 5, TiranĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Komuna e Parisit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257