Qera , Apartament 2+1, Laprake, 450  euro/muaj

 • € 450
Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera , Apartament 2+1, Laprake, 450  euro/muaj
Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep Qera , Apartament 2+1, Laprake, 450  euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: Rruga Dritan Hoxha
E mobiluar
Kati 4
Pallat
Cmimi 450 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin 4 ne nje pallati. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, dhoma e ndenjes 1 aneks gatimi  1 tualet dhe ballkoni..

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Korrik, 2024 në 3:23 pm Përditësuar 9 Korrik, 2024 at 3:23 pm
 • ID e pronës: MRE-55067
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Laprake
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: *
 • Adresa Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127