Qera, Apartament 2+1, Liqeni I thate , 385 euro

 • € 385/muaj
Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Rented

Qera, Apartament 2+1, Liqeni I thate , 385 euro

Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 385/muaj

PĂ«rshkrimi

Qera, Apartament 2+1, Liqeni I thate , 385 euro

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Liqeni I thate
 • I mobiluar
 • Kati 5 me ashensor
 • Pallat I ri
 • đź’¶ 385 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 100m² dhe gjendet në katin e 5 banim të një pallati te ri . Apartamenti ka organizim shume të mirë, eshtë i mobiluar ne mënyre modeste dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit,2 dhomat e gjumit dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 12:10 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-8577
 • Çmimi: € 385/muaj
 • Sip. e pronĂ«s: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Liqeni i ThatĂ«, Garunjas (Sauk), FarkĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Liqeni i thate/Kopshti Botanik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257