Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thate, 400 Euro

 • € 400
Kopshti Zoologjik, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thate, 400 Euro
Kopshti Zoologjik, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, Liqeni i Thate, 400 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Afer kopshtit zoologjik

•I mobiluar

• Kati 3

• Pallat i ri

•400 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri me siperfaqe 70 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, dhe dy tualete. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 30 Maj, 2024 në 12:50 pm Përditësuar 30 Maj, 2024 at 2:53 pm
 • ID e pronës: MRE-49627
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Kopshti Zoologjik, Rruga Liqeni i Thate, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Liqeni I Thate/Kopshti Botanik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134