Qera, Apartament 2+1, Liqeni i Thate, 450 euro/muaj

 • € 450
Rruga Hamdi Sina, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Liqeni i Thate, 450 euro/muaj
Rruga Hamdi Sina, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Liqeni i Thate, 450 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Liqeni i Thate: Pike Referimi , Rruga Hamdi Sina
 • I mobiluar
 • Kati 1
 •  Pallat me ashensor
 • Cmimi 450 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 85m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Korrik, 2024 në 11:14 am Përditësuar 4 Korrik, 2024 at 11:14 am
 • ID e pronës: MRE-54357
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Hamdi Sina, Garunjas (Sauk), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127