Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thate , 500 euro

 • € 500/euro
liqeni i thate
Qera Rented

Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thate , 500 euro

liqeni i thate
 • € 500/euro

PĂ«rshkrimi

Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thate , 500 euro

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Liqeni I Thate
 • I mobiluar
 • Kati 1 banim
 • Pallat I Ri
 • đź’¶ 500 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 80m² dhe gjendet në katin e 1 banim të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, eshtë i mobiluar ne mënyre moderne dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit,2 dhomat e gjumit dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 12:29 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-8382
 • Çmimi: € 500/euro
 • Sip. e pronĂ«s: 80 m²
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Viti i ndĂ«rtimit: 2020
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa liqeni i thate
 • Qyteti TiranĂ«
 • Zona Liqeni i thate/Kopshti Botanik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257