Qera, Apartament 2+1 , Liqeni i Thate, 550 euro i diskutueshem

 • € 550
Liqeni i Thatë, Rruga Liqeni i Thate, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Ofertë e shkurtër

Qera, Apartament 2+1 , Liqeni i Thate, 550 euro i diskutueshem

Liqeni i Thatë, Rruga Liqeni i Thate, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1 Liqeni i Thate, 550 euro i diskutueshem

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Ullishtes, Liqeni i Thate

• i mobiluar

• Kati 4

• pallat i ri

•  550 euro i diskutueshem

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri pa ashensor me siperfaqe 120m² tek Liqeni i Thate i Tiranes.  Ambienti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, kuzhina dhe dhoma e ndenjes, dy tualete dhe dy ballkone. Eshte totalisht e mobiluar me arredim bashkekohor me kushte shume te mira.

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 11:06 am
 • ID e pronës: MRE-13731
 • Çmimi: € 550
 • Sip. e pronës: 110 m²
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Liqeni i Thatë, Rruga Liqeni i Thate, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521