Qera, Apartament 2+1, Liqeni i Thate,800 Euro

 • € 800
Rruga Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1063, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, Liqeni i Thate,800 Euro

Rruga Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1063, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1 prane Liqenit te Thate , 800 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Hiqmet Buzi, Prane Liqenit te Thate

• Bosh

• Kati 3

• 💶 800 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1 me një sipërfaqe prej 107m² dhe gjendet në katin 3 të një pallati te ri me  ashensor ne Kompleksin Met Invest.

Apartamenti   organizohet  nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet,dhe ballkoni. Pallati eshte cilesi e larte me te gjitha standartet. Ndodhet ne nje zone residenciale, te qet dhe ne ajer te paster.

 

 

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Janar, 2024 në 12:47 pm Përditësuar 9 Janar, 2024 at 2:42 pm
 • ID e pronës: MRE-25079
 • Çmimi: € 800
 • Sip. totale: 107 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1063, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256