Qera, Apartament 2+1, Medrese, 400 Euro

 • € 400
Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Medrese, 400 Euro
Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, Medrese, 400 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Prane Karburant Kastrati

•E mobiluar

• Kati 2

• Pallat ekzistues

•400 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me siperfaqe 80 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 26 Qershor, 2024 në 10:19 am Përditësuar 26 Qershor, 2024 at 10:19 am
 • ID e pronës: MRE-53237
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
Whatsapp +355694050134