Qera, Apartament 2+1, Mine Peza, 350  euro/muaj

 • € 350
Mine Peza, Rruga Mine Peza, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, Mine Peza, 350  euro/muaj

Mine Peza, Rruga Mine Peza, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Mine Peza, 350  euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa:Rruga Mine Peza
I mobiluar
Kati 1
Pallat Egzistues
Cmimi 350 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 110m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati egzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 17 Janar, 2024 në 3:51 pm Përditësuar 17 Janar, 2024 at 3:51 pm
 • ID e pronës: MRE-26170
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Mine Peza, Rruga Mine Peza, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127