Qera, Apartament 2+1, Myslym Keta, 350 euro/muaj

 • € 350
Rruga Myslym Keta, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Myslym Keta, 350 euro/muaj
Rruga Myslym Keta, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Myslym Keta, 350 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Myslym Keta
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Hyrje Private
 • Cmimi 350 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 2+1, me një sipërfaqe prej 80m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtepie private. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Qershor, 2024 në 11:42 am Përditësuar 19 Qershor, 2024 at 12:28 pm
 • ID e pronës: MRE-52658
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 80 m²
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio, Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Myslym Keta, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931