Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri, 400 euro/muaj

 • € 400
Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri, 400 euro/muaj
Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri, 400 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Myslym Shyri
 • Bosh
 • Kati 5
 •  Pallat ekzistues
 • Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera  apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet bosh I pa mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Qershor, 2024 në 2:05 pm Përditësuar 11 Qershor, 2024 at 5:54 pm
 • ID e pronës: MRE-51449
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 90 m²
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 5
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544