Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri, 600 Euro

 • € 600
Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri, 600 Euro
Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, Myslym Shyri, 600 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Myslym Shyr

•E mobiluar

• Kati 4

• Pallat i ri

•600 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor me siperfaqe 100 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi,1 dhome magazine, kuzhina, nje tualet dhe ballkoni. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 7 Qershor, 2024 në 10:27 am Përditësuar 7 Qershor, 2024 at 10:27 am
 • ID e pronës: MRE-50889
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
+355692040256