Qera, Apartament 2+1, Oxhaku, 400 euro

 • € 400
Oxhaku, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera

Qera, Apartament 2+1, Oxhaku, 400 euro

Oxhaku, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1, Mbrapa Artistit, Oxhaku, 400 euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Mbrapa Artistit, Oxhaku

• e mobiluar

• Kati 2

• 400 Euro /muaj

 

✨ Informacione rreth prones:

Jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me siperfaqe 110m² , mbrapa lokal Artisti, Oxhaku. Apartamenti organizohet nga dy dhoma gjumi , dhoma e ndenjes bashke me kuzhinen, nje tualet dhe ballkoni. Eshte totalisht i mobiluar dhe ne kushte shume te mira.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 11:02 am
 • ID e pronës: MRE-12755
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Oxhaku, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Oxhaku

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521