Qera, Apartament 2+1, Pediatria, 350 euro/muaj

 • € 350
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Pediatria, 350 euro/muaj
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Pediatria, 350 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Kongresi Manastirit Pike Referimi: Pediatria
 • I mobiluar
 • Kati 4
 •  Pallat ekzistues
 • Cmimi 350 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera  apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 80m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 7 Qershor, 2024 në 2:35 pm Përditësuar 7 Qershor, 2024 at 2:39 pm
 • ID e pronës: MRE-50975
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 80 m²
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kërko
Cmimi Nga
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544