Qera, Apartament 2+1,  Pediatria, 480 euro/muaj

 • € 480
Pediatria, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2423, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1,  Pediatria, 480 euro/muaj
Pediatria, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2423, Albania
 • € 480

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1,  Pediatria, 480 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga Kongresi i Manastirit Pike Referimi: Pediatria
 • I mobiluar
 • Kati 4
 •  Pallat
 • Cmimi 480 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati . Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori 1 tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Korrik, 2024 në 10:47 am Përditësuar 8 Korrik, 2024 at 10:47 am
 • ID e pronës: MRE-54830
 • Çmimi: € 480
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: **
 • Adresa Pediatria, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 2423, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127