Qera, Apartament 2+1, Qender, 600 Euro

 • € 600
Rruga Ali Begeja, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Qender, 600 Euro
Rruga Ali Begeja, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1, Qender, 600 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Ali Begeja

•I mobiluar

• Kati 6

• Pallat i ri

•600 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri me siperfaqe 95 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 24 Maj, 2024 në 10:29 am Përditësuar 24 Maj, 2024 at 10:30 am
 • ID e pronës: MRE-48781
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ali Begeja, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134